Дискваліфікація Роуза затьмарила перемогу "Лейпцига" над "Вольфсбургом

Тренер "Лейпцига" Марко Роуз кидає пляшку з водою на поле під час фінального свистка / Фото: Jan Woitas/dpa

Тренер Роуз розслаблений протягом 90 хвилин і бачить переконливий рахунок 3:0 - але в компенсований час ситуація, пов'язана з Хаві Сіммонсом, змушує його притиснутись до стіни.

Марко Роуз був розлючений, і навіть вмовляння колишнього гравця "Лейпцига" Ральфа Хазенхюттля навряд чи змогли заспокоїти тренера РБ. 47-річний лейпцизець був вкрай роздратований жовтою карткою Хаві Сімонсу, якого звинуватили у фолі під час перемоги 3:0 (1:0) над "Вольфсбургом". Відразу після інциденту Роуз кинувся на підлогу в тренерській зоні, став на коліна і закрив голову руками. Він так розлютився, що навіть побачив жовту картку в компенсований час. І тепер Роуз пропустить гру Бундесліги в Хайденхаймі наступної суботи (15:30 за Гринвічем) через дискваліфікацію.

"Він дискваліфікований, правда?" - запитав Дані Олмо в катакомбах після того, як іспанець утримав саксонців на шляху до вищого дивізіону, забивши гол мрії (13-а хвилина) на очах у 45 858 глядачів, перш ніж Беньямін Сеско (68-а) і Лоїс Опенда (82-а) поповнили його рахунок. Відійшовши на деяку відстань, Роуз потім спокійно сказав на прес-конференції: "Я був спокійним протягом 90 хвилин, і за це я отримав жовту картку?". Він сказав, що повинен був захистити своїх гравців, особливо дриблінгового голландця Сімонса, якого "б'ють по дереву" кожні вихідні.

Потік карток в компенсований час був абсолютно зайвим, гра вже давно була вирішена, а рахунок голів у заочній дуелі з дортмундською "Боруссією", які все ще зрівнялися за очками, збільшився. "Ми грали непогано, але й не дуже добре. Вольфсбург неодноразово ускладнював нам пресинг", - сказав Роуз, коментуючи вилучення жовтої картки наприкінці сезону: "Я дійсно думав, що прорвуся".