Повідомлення завантажено...

Тренер "РБ" Роуз очікує, що "Дортмунд" буде розлючений після кубкової поразки

Тренер "Лейпцига" Марко Роуз аплодує перед грою на стадіоні / Фото: Swen Pförtner/dpa

Колишній тренер БВБ, а нині тренер "Лейпцига" Марко Роуз очікує, що дортмундці продемонструють непокору його команді після вильоту з Кубка. "Звичайно, ви можете припустити, що вони будуть грати по-іншому в домашній грі з тиском, який на них чиниться", - сказав Роуз напередодні суботнього поєдинку Бундесліги з дортмундською "Боруссією" (18:30 за Києвом).

"Ми повинні бути напоготові і бути обережними. Я також вважаю, що хлопці - а я їх знаю - не будуть миритися з цим і трохи злі. Тому ми можемо очікувати відкритої боротьби з першої хвилини", - додав Роуз у п'ятницю. У середу "Боруссія" вилетіла з 1/16 фіналу Кубка DFB після поразки від "Штутгарта" з рахунком 2:0.

Тімо Вернер продовжить пропускати матч за "Лейпциг" через проблеми з аддукторами. Воротар Леопольд Зінгерле, який вийшов на заміну, швидше за все, пропустить гру через розлад шлунку. В іншому, за словами Роуза, всі гравці, за винятком довготривалих травм, готові до гри. РБ виграла чотири з останніх п'яти матчів проти Дортмунда. Останнім результатом стала перемога з рахунком 2:0 у чвертьфіналі кубка у квітні, а в чемпіонаті саксонці обіграли BVB з рахунком 2:1 у березні.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖