Гауптманн веде "Дрезден" до виїзної перемоги в Білефельді

Гравець "Динамо" Ніклас Гауптманн грає з м'ячем / Фото: Robert Michael/dpa

Команда третього дивізіону "Динамо" Дрезден завершила футбольний рік перемогою. У середу ввечері саксонці обіграли "Армінію Білефельд" з рахунком 1:0 (0:0). Єдиний гол у матчі забив Ніклас Хауптманн ударом головою (77-а хвилина) на очах у 22 041 глядача, в тому числі близько 2 000 прихильників СДПН.

Команда з Саксонії, яка посідає друге місце в чемпіонаті, значною мірою контролювала гру в першому таймі. Чого не вистачало в їхній привабливій атакувальній грі, так це остаточної послідовності в завершенні. Найкращим моментом з боку вилетівшого з другого дивізіону став промах воротаря "Динамо" Штефана Дрляча (11'), який, втім, сам виправив свою помилку.

У другому таймі обидві команди мали хороші моменти для взяття воріт. У той час як Якоб Леммер і Штефан Кучке двічі пропустили протягом декількох секунд, Гауптманн пробив з крижаною точністю.