"Ерцгебірге Ауе" виграв контрольний матч проти "ЗФК Мозельвіц

Логотип Erzgebirge Aue можна побачити на штанах гравця. / Фото: Robert Michael/dpa/Символічне зображення

Футбольний клуб третього дивізіону ФК Ерцгебірге Ауе виграв свій другий контрольний матч у рамках підготовки до другої половини сезону. У середу саксонці на своєму полі розгромили команду регіональної ліги ZFC Meuselwitz з рахунком 6:0 (4:0). Голи забили Марсель Бер (4-й і 44-й), Марвін Штефаняк (7-й, з пенальті), Джошуа Швіртен (48-й), Штеффен Мойер (72-й) і Мамін Саньянг (75-й).

Тестовий матч проходив без глядачів і тривав чотири 30-хвилинні тайми. Господарі вийшли вперед з рахунком 2:0 вже через сім хвилин і змогли збільшити його до 4:0 до перерви після 60 хвилин. У другому таймі тренер "Ауе" Павло Дотчев провів повну заміну, випустивши на поле одинадцять нових гравців. Після цього "Ауе" також відзначився дублем, забитими голами відзначилися Мауер та новачок Саньян, які зробили остаточний рахунок 6:0.