Гіркий урок для жінок "РБ Лейпциг": 0:5 проти "Бремена

Воротар "Лейпцига" Ельвіра Герцог на полі. Її команда знову програла. / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Жіночий футбольний клуб "РБ Лейпциг" вкотре поплатився у Бундеслізі. У суботу команда тренера Сабана Узуна зазнала прикрої поразки від бременського "Вердера" з рахунком 5:0 (0:3). Саскія Матейс вивела гостей з півночі вперед вже через 60 секунд, а Софі Вайдауер (31) і Ніна Люрсен (40) збільшили перевагу ще до перерви. Вайдауер (81/86) забила ще двічі, щоб встановити остаточний рахунок. Це була п'ята поразка в семи матчах для підвищеної в класі команди з Саксонії і четверта поразка поспіль.

Лейпцизька команда невдало стартувала в матчі проти п'ятої команди в турнірній таблиці. Воротар "РБ" Ельвіра Герцог спробувала відбити м'яч і відкинула його прямо в ноги Саскії Матейс, яка влучним ударом метрів з 30 переграла витягнуту руку голкіпера.

Голкіперу збірної Швейцарії також не пощастило, коли вона пропустила другий і третій м'ячі: Удар Вайдауер з гострого кута (31-я хвилина) пройшов прямо через її ноги. Коли "Люрсен" зробив рахунок 3:0, прямий удар зі штрафного з понад 30 метрів перелетів через Герцог і влучив у кут після помилки в позиціонуванні. Після перерви бременки продовжували домінувати в грі і вийшли вперед завдяки голам Вайдауер (81-а/86-а).